Logo
Logo

Park

Brinkenhalte 10,
7812 HX EMMEN.
0591-630 002

Postadres

TennisClub Bargeres
p/a Ronerbrink 13,
7812 LT EMMEN

Ledenadministratie

Dhr. F. Botter
Minister Kanstraat 50,
7811 GR EMMEN.
Tel. 06-53738351
ledenadmin@tcbargeres.nl

Bankrelatie

Rabobank
NL03RABO0104436700

Commissies

Binnen TC Bargeres zijn diverse commissies actief die onze club draaiende houden en allerhande zaken organiseren.

Het bestuur van TennisClubBargeres bestaat uit de voorzitters van de diverse commmissies aangevuld met Voorzitter, Penningmeester en Secretaris. 

Contactpersonen

Voorzitter Helenus de Reus 0031627094035 voorzitter@tcbargeres.nl
Secretaris Henriëtte Stenger-Ekens 0031591641347 secretaris@tcbargeres.nl
Penningmeester Gerjan Soede 0031611409248 penningmeester@tcbargeres.nl
Bar Wim Moes 0031591615546 barcommissie@tcbargeres.nl
Recreatie Dirk van der Meer 0031620444006 recreatie@tcbargeres.nl
Sponsoring Alex Niemeijer 0031651353266 sponsoring@tcbargeres.nl
Technische comm. Marco Hartman 0031651212019 TC@tcbargeres.nl
Wedstrijdcommissie Nienke Többen 0031652326723 wedstrijd@tcbargeres.nl
PR, communicatie en activiteiten Nikee Kleijn 0031624127500 activiteiten@tcbargeres.nl
Park en Materieel Roelof Boxem 0031655116631 park@tcbargeres.nl