Logo
Logo

Park

Brinkenhalte 10,
7812 HX EMMEN.
0591-630 002

Postadres

TennisClub Bargeres
p/a Ronerbrink 13,
7812 LT EMMEN

Ledenadministratie

Dhr. F. Botter
Minister Kanstraat 50,
7811 GR EMMEN.
Tel. 06-53738351
ledenadmin@tcbargeres.nl

Bankrelatie

Rabobank
NL03RABO0104436700

Commissies

Binnen TC Bargeres zijn diverse commissies actief die onze club draaiende houden en allerhande zaken organiseren.

BarJerez, een clubhuis vol gezelligheid !

Jerez is het Spaanse woord voor sherry en als je Bar Jerez op de goede manier uitspreekt klinkt het gewoon als bargeres.

Wij, als leden van Tennisclub Bargeres, mogen ons gelukkig prijzen met een clubhuis zoals het onze. Regelmatig horen we van gasten: “Goh, wat hebben jullie het hier mooi voor elkaar”. En dan knikken we heftig en staan we te stralen van trots, want die mensen hebben gelijk.

Gastvrij is dan ook het motto waaronder men in het clubgebouw van Tennisclub Bargeres graag zijn mensen ontvangt. En die gastvrijheid wordt handen en voeten gegeven door een aantal vrijwilligers die er voor zorgen dat er avond aan avond en elk weekend enthousiaste mensen achter de bar en in de keuken staan om de klanten te bedienen en om na een druk weekend de boel weer netjes schoon te maken. We hebben het goed voor elkaar met zo’n accommodatie.



Het clubhuis is een belangrijke ontmoetingsplaats voor de leden. Tegen vergoeding van vriendelijke bedragen kan men er een drankje of een hapje nuttigen. Na eerst sportief  bezig geweest te zijn, is het goed toeven aan de bar of op ons gezellige terras. Stel je voor: een zwoele zomeravond, lekker biertje, frisje of wijntje erbij en gezellig nog een poosje kletsen met je tennismaatjes onder het zachte licht van de lampjes van de terrasoverkapping. Lekker toch? En af en toe een feestje of een leuk toernooi om aan deel te nemen of alleen maar om te genieten van de prestaties van andere kanjers. Dat kan ook heel gezellig zijn. En niet te vergeten de tossavond op vrijdag. Leuk om aan mee te doen, maar ook leuk om gewoon eens binnen te lopen voor een praatje en een drankje.

Het clubhuis is 's zomers en 's winters op maandag t/m vrijdag geopend vanaf ’s avonds half acht.
Tijdens competitie en toernooien gelden er aangepaste openingstijden.

Contactpersonen

Voorzitter Wim Moes 0031591615546 barcommissie@tcbargeres.nl
Inkoop Frits Botter 0031653738351
Organisatie keuken Gea Hendriksen-Heegen 0031591642171
Penningmeester Rob Kozijn 0031627087755
Schoonmaak Janna Doeves 0031591634361
Bardiensten Henny Schuur 0031591625407
Lid Willie de Boer 0031653172602
Lid Renate Siekman-de Jonge 0031652668776