Logo
Logo

Park

Brinkenhalte 10,
7812 HX EMMEN.
0591-630 002

Postadres

TennisClub Bargeres
p/a Ronerbrink 13,
7812 LT EMMEN

Ledenadministratie

Dhr. F. Botter
Minister Kanstraat 50,
7811 GR EMMEN.
Tel. 06-53738351
ledenadmin@tcbargeres.nl

Bankrelatie

Rabobank
NL03RABO0104436700

Commissies

Binnen TC Bargeres zijn diverse commissies actief die onze club draaiende houden en allerhande zaken organiseren.

De Parkcommissie heeft als taak te zorgen voor een veilig en goed uitziend tennispark. De gebouwen dienen in goede staat van onderhoud te zijn en alles dient naar behoren te functioneren. De beplanting, de bestrating, de hekwerken en afrasteringen e.d. moeten worden onderhouden en last but not least: de tennisbanen moeten er goed bijliggen en de baanverlichting moet O.K. zijn.

Om het tennissen voor alle leden zo aangenaam mogelijk te maken en te houden is er een aantal reglementen opgesteld, waaraan alle leden zich dienen te houden. Dit zijn: een baan- en een verlichtingsreglement.
De tekst van deze reglementen vindt u hier.

De Parkcommissie bestaat uit een aantal vrijwilligers, die zorgen dat alle werkzaamheden worden uitgevoerd. Op de donderdagmorgen komen de leden van de Parkcommissie om de noodzakelijke werkzaamheden uit te voeren.
Werkzaamheden van de Parkcommissie zijn o.a.:

  • Ieder voorjaar prepareren van de gravelbanen, waarbij nieuw gravel wordt aangebracht
  • Infill materiaal op de SmashCourt-banen aanvullen, indien nodig
  • Oneffenheden in de gravelbanen bijwerken en zonodig extra sproeien
  • De sproeiinstallatie onderhouden en ’s winters vorstvrij maken
  • In de herfst het verwijderen van bladeren van de banen en het gehele park
  • De hemelwaterafvoeren op de platte daken inspecteren en bladvrij houden
  • Onderhoud beplantingen, waaronder het knippen van de coniferen, snoeien van de beplanting en maaien grasveldjes
  • Het legen van de prullenbakken en de zorg voor vuil-en glascontainer
  • Het doorspoelen van de douches i.v.m. legionella-preventie
  • Het schilderen van de gebouwen
  • De hekwerken en afrasteringen controleren en repareren
  • De speelobjecten inspecteren en onderhouden



Tijdens de periode van april tot november werkt de Parkcommissie  ook met een “Schema Baanonderhoud”. Dit schema hangt op de prikborden in de kantine en de dagkantine.

Op het schema staat per week de naam vermeld van de persoon (met telefoonnummer) die, in geval er problemen zijn met de banen, gebeld kan worden. Deze persoon zorgt ervoor, dat de banen ook op andere dagen dan de donderdag (wanneer alle leden van de parkcommissie aanwezig zijn), noodzakelijk onderhoud krijgen.

Contactpersonen

Voorzitter Roelof Boxem 0031655116631 park@tcbargeres.nl
Lid Henny van den Heuvel 0031640120686
Lid Geert Fidder 0031591677239
Lid Henk Marsman 0031591630433
Lid Henk Vleems 0031591632296
Lid Willem Ottens 0031591616493
Lid Dick Troost 0031655387646